Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

КЛИЧКО РОЗПОВІВ, ХТО МОЖЕ ЗРОБИТИ ТЕСТ НА КОРОНАВІРУС БЕЗКОШТОВНО

“Безкоштовний ПЛР-тест на коронавірус можуть зробити тільки пацієнтам, у яких є підозра на захворювання. Визначає це виключно лікар”, – сказав Кличко.

Пацієнту з симптомами коронавируса необхідно зв’язатися зі своїм сімейним лікарем. Його номер телефону є в декларації, на сайті лікарні або в реєстратурі медустанови.

До сімейного лікаря потрібно спочатку зателефонувати, а не йти на прийом.

Лікар дізнається про симптоми і приймає рішення про необхідність зробити ПЛР-тест. Далі при необхідності до пацієнта додому направляють мобільну бригаду, фахівці якої відбирають біоматеріал для ПЛР-тесту.

Якщо до лікаря додзвонитися не вдалося, а у пацієнта погане самопочуття та є симтоми COVID-19,  необхідно викликати” швидку “за номером 103. Медики оцінять стан хворого і визначать, чи є необхідність в госпіталізації. При госпіталізації пацієнтам з підозрою на коронавірус ПЛР-тест також роблять безкоштовно.

Якщо ще не встигли  підписати декларацію з сімейним лікарем, тоді це можна зробити онлайн через систему helsi.me.

ДОВІДКА. ПЛР-тест (полімеразна ланцюгова реакція) може виявити патоген навіть при наявності декількох молекул його РНК / ДНК, тобто на дуже ранніх стадіях, або при безсимптомному перебігу хвороби.

ДОВІДКА. Імуноферментний аналіз (ІФА, ELISA) – метод визначення сполук / макромолекул / вірусів на основі специфічної реакції “антиген-антитіло”. Утворився комплекс виявляють за допомогою ферменту. Антитіла зв’язуються виключно з певними антигенами (чужорідними для організму сполуками) – і ні з якими іншими.

 

Джерело:  https://cutt.ly/4gN2gnv 

Як зробити безкоштовний тест на COVID-19

Залишити відповідь