Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

В Україні вводять локдаун вихідного дня

З 14 листопада в Україні почне діяти “карантин вихідного дня”. Нові обмеження будуть діяти з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Відтепер, на вихідних заборонена робота розважальних закладів, ресторанів, кафе, спортзалів, непродуктових магазинів, ТРЦ, а також проводення культурних заходів.

Працювати дозволено лише:

– продуктовим магазинам;
– аптекам;
– транспорту;
– АЗС та ветеринарним аптекам.

Оскільки нові обмеження “неприємні і болючі” для бізнесу в ресторанній, розважальної і культурній сферах, уряд готовий підтримати підприємців.  Для цього повністю відновлюються і розширюються такі програми підтримки:

– компенсація частини зарплат працівників у зв’язку з простоєм;

– програма портфельних гарантій, яка повинна запрацювати найближчим часом (до 80% кредиту буде покриватися державою);

– можливість застосування механізму визнання “карантину вихідного дня” форс-мажорною обставиною, що зараз обговорюється з Торгово-промисловою палатою;

– продовження реалізації програми доступних кредитів “5-7-9”, яка дозволяє отримати кредитні канікули для бізнесу. Тобто мова йде про рефінансування існуючих позик фактично під 0%.
Джерело:  https://cutt.ly/JgBzJ6L

З 14 листопада діятиме карантин вихідного дня

Залишити відповідь