Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

У КИЄВІ  БУЛИ НАЗВАНІ ТОП 5 МІСЦЬ З ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ

Голова комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий опублікував список київських локацій з найчистішим повітрям.

  • Теремки. У мікрорайоні чисте повітря завдяки сусідству з Голосіївським лісом, ВДНХ, парком “Феофанія” і Національним музеєм архітектури та побуту.
  • Гідропарк. Тут немає житлової та промислової забудови та всюди рекреаційні зони з пляжами.
  • Троєщина. Вважається однією з найчистіших локацій міста завдяки Дніпру і Броварським лісах. За кілька років там облаштували десятки зелених зон.
  • Виноградар. Масив відомий великою кількістю лісів і парків. Але через будівництво нових спальних районів і ТРЦ, кількість зелених зон зменшується. За словами Ялового, існує небезпека, що після добудови двох станцій метро девелопери захочуть побудувати тут велику кількість ЖК.
  • Пуща-Водиця. Тут гарний стан повітря завдяки лісу, відсутності висотної забудови та промислових підприємств.

Яловий також додав, що Київ часто потрапляє в світові рейтинги з найбільш забрудненим повітрям, на це впливає велика кількість автотранспорту та діяльність промислових підприємств.

Станом на ранок, 23 листопада, Київ знаходиться на 38 позиції в світовому рейтингу міст за рівнем забруднення повітря. Про це свідчать дані ресурсу Iqair, який відстежує якість повітря в режимі реального часу.

Нагадаємо, компанія Google склала рейтинг найпопулярніших туристичних локацій в Україні за кількістю пошукових запитів за дев’ять місяців 2020 року. Дві з них знаходяться в Києві.

Джерело:  http://surl.li/hijx

5 локацій Києва з найчистішим повітрям

Залишити відповідь