Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Понад 17 тисяч учасників скористалися «теплими» кредитами – в енергоощадні заходи було інвестовано 1 млрд грн.

Про це повідомила виконуюча обов’язки Міністра енергетики Ольга Буславець на виступі  11-му Європейсько-українському енергетичному дні.

«У Міністерстві енергетики діє на сьогодні програма з енергоефективних заходів – так звані «теплі»  кредити для населення.  Вже понад 17 тисяч сімей змогли використати цю  можливість.  Було інвестовано тільки за цей рік 1 мільярд гривень»,  – зазначила Ольга Буславець.

За оцінками експертів, енергоощадні заходи дозволяють зменшувати комунальні платежі на 20-40%. Визнаючи ефективність цієї програми,  Міністерство ініціює  її продовження на  наступний  2021 рік.

«Ми проговорювали необхідність продовження Державної цільової програми з енергоефективності, надання «теплих» кредитів, ще на рік. Ми вважаємо це дуже позитивна і соціально направлена ефективна програма, яка довела свій результат», – наголосила О.  Буславець.

Нагадуємо, в рамках програми об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) і житлові кооперативи можуть отримати кредити за спрощеною процедурою. За умовами програми, ОСББ отримують з держбюджету відшкодування від 40% до 70% суми “теплого” кредиту.

Джерело:  https://cutt.ly/yfGFurW

Українці зможуть зекономити до 40% на оплаті комуналки

Залишити відповідь