Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Незабаром кияни зможуть оплачувати проїзд в приватних маршрутках столиці банківською картою. А також смартфоном, в якому передбачена функція безконтактної оплати NFC.

На сьогодні валідатори встановлені тільки в маршрутках  № 250, які їздять за маршрутом від станції метро “Позняки” – вулиця О.Пчілки. Після тестування цієї системи планують обладнати всі маршрутні автобуси інших столичних перевізників.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Розплатитися за проїзд можна буде тільки банківськими картами за допомогою функції PayPass або смартфоном, що підтримує Google Pay або Apple Pay. Крім того, для оплати проїзду також подойдtт “Картка киянина”. Відзначається, що можливість оплатити проїзд готівкою для пасажирів скасовано не буде.

Один пасажир зможе оплатити кілька поїздок за раз. Для цього валідатори приймають оплату з інтервалом в сім секунд, щоб уникнути випадкової оплати два рази поспіль.

Контроль оплати проїзду буде проходити за допомогою спеціального комп’ютера, на екрані якого буде з’являтися повідомлення про кожну проведеної оплати.

Перші валідатори в маршрутках почали з’являтися ще в 2019 році. Оплатити проїзд безконтактно можна було в маршрутному автобусі  № 208, який їздить за маршрутом Універсам “Біличі” – Голосіївська площа.

Джерело:  https://cutt.ly/TfZSZWZ

Нова система оплати за проїзд у маршрутках

Залишити відповідь