Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Сьгодні заступник голови КМДА Олександр Густєлєв повідомляє  про відкриття велосмуги на вулиці О. Гончара.

«Нова велосмуга розміщена на ділянці від площі Перемоги до вул. Ярославів Вал, поєднується із вже існуючою велосмугою на Ярославовому Валу. Її  довжина та ширина  становить 1,15 км та 1,5 м.  Найближчим часом до неї «приєднається» вул. Михайла Коцюбинського, що також продовжить існуючу велосмугу на вул. В. Липинського.

Завдяки цим  змінам на вул. О. Гончара організовано спеціально відведені місця для паркування авто.

Цьогоріч за рахунок перерозподілу дорожнього простору і внесення змін до схем організації дорожнього руху були облаштовані велосмуги на вулицях Ярославів Вал, Рейтарській, Золотоворітській, Липинського, Стрілецькій, Заньковецької, Ольгинській, Бастіонній.

Влаштовано велоінфраструктуру на вулицях Пушкінській, Івана Франка, просп. Любомира Гузара, уздовж Борщагівського шляхопроводу. А на бульварі Тараса Шевченка введено рух велосипедистів смугами громадського транспорту.

Ще одна велосмуга в центрі Києва

Залишити відповідь