Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Церемоніальна резиденція президента України, яка розміщується в Маріїнському палаці, стане доступною для екскурсій з 4 вересня.

Як повідомляє  Офіс президента, відвідати палац можна буде в п’ятницю, суботу та неділю з 10:00 до 17:00.

Для цього необхідно попередньо забронювати дату і час свого візиту на сайті http://m-palace.com.ua, а безпосередньо перед початком екскурсії – купити квиток. Екскурсія триватиме 45 хвилин.

Скільки буде коштувати квиток

Вартість квитка становитеме 150 грн, для пільгових категорій громадян – 75 грн. Безкоштовними екскурсії будуть для дітей до 7 років.

Щочетверга доступ до палацу матимуть тільки організовані групи школярів. Для них буде передбачатися особлива програма екскурсії з урахуванням їх віку, класу і специфіки історичного періоду, який вони вивчають.

Що буде доступно для перегляду

Як відомо, Маріїнський  палац є пам’яткою палацової архітектури стилю бароко і внесений до реєстру пам’яток національного культурної спадщини.

Під час екскурсії можна буде ознайомитися з експозицією картин і подарунків президентів України, церемоніальним залом, залом для переговорів.

Джерело:   Офіс президента

Маріїнський палац відкриють для екскурсій з 4 вересня

Залишити відповідь