Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

ВЖЕ З ЛЮТОГО ПРОЇЗД  У  ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ МОЖЕ ПІДВИЩИТИСЬ ДО 20 ГРН 

У лютому влада Києва планує переглянути питання подорожчання проїзду у громадському транспорті. Ціна на проїзд може зрости до 16-20 грн. Про це повідомив виконавчий директор Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко в інтерв’ю газеті “Вести”.

За його словами, зростання тарифу на проїзд пов’язане з тим, що через пандемію коронавірусу пасажиропотік скоротився і дохід від перевезень зменшився.

“Вони взяли на себе багато фінансових зобов’язань, перед тим же ЄБРР, для отримання нових автобусів. І гадаю, вони готові до підвищення, але чекають, коли першими зважаться маршрутники”, – пояснив Павленко про бажання влади підвищити тариф на громадський транспорт: автобуси, тролейбуси і метро.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що в Києві продовжили пільговий проїзд у громадському транспорті для немісцевих до 1 липня 2021 року.

 

Джерело:  http://surl.li/jzqn

Проїзд у Києві може подорожчати

Залишити відповідь