Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

 У 2022 РОЦІ  НА ІПОДРОМІ ЗБИРАЮТЬСЯ ВІДКРИТИ ТЦ HIPPODROME MALL З БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИМ ЛЬОДОВИМ СТАДІОНОМ

Будівля розташується за адресою проспект Академіка Глушкова, 9, де вже давно стоїть занедбаний льодовий стадіон. Про це в інтерв’ю для видання “Лига.net” розповів власник великих київських ТЦ  Вагіф Алієв. За його словами, там уже почали бити палі, тобто, реалізація проекту стартувала.

ЩО ТАМ БУДЕ
Загальна площа локації складе 450 тис. кв. метрів, 300 тис. з яких планують здавати в оренду.

Про плани на його будівництво стало відомо ще в 2017 році. Тоді “Інтерфакс-Україна” передавали, що близько 100 тис. кв. метрів займають розважальна зона. А приблизно 60-70 тис. кв. метрів займуть спортивні площі. Там раніше планували проводити хокейні та баскетбольні матчі.

Видання “Новий Час” повідомляє, що в рамках першої черги на Іподромі побудують підземний паркінг і відкриті автостоянки. Всього на них зможуть припаркуватися близько 450 автомобілів.

Слід зазначити, що брокером Hippodrome Mall є компанія NAIukraine, вона ж будувала Lavina Mall. Проект торгового центру на Іподромі готовий і його публікували раніше. Їм займалися студії Urban Еxperts і Leslie Jones Architecture.

Джерело:  https://cutt.ly/FkjNLbt

На Іподромі з’явиться величезний ТЦ з льодовим стадіоном

Залишити відповідь