Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС ТА ЛІКАРНЯНІ ОНЛАЙН:  МІНЦИФРИ АНОНСУВАЛИ НОВІ ПОСЛУГИ В “ДІЇ”

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував нові послуги в додатку “Дія”, а також розповів про проекти, які планує реалізувати  Мінцифри в 2021 році.

В додаток “Дія” планують додати кілька нових послуг. У країнці зможуть користуватися електронним підписом, міняти реєстрацію місця проживання, реєструвати бізнес, будівельні послуги та отримувати податкові пільги в онлайн-форматі.

Новий сервіс Дія ID – це електронний підпис, який буде працювати прямо в смартфоні. Отримати підпис можна буде всього в два кліка, після чого користувачі зможуть підписувати документи і отримувати адміністративні та фінансові послуги віддалено.

Буде доступна зміна реєстрації місця проживання онлайн. Ще в кінці 2020 року Кабмін прийняв постанову, згідно з яким реєстрація та зняття з місця проживання буде доступно в онлайн-форматі.

У додатку з’являться будівельні онлайн-послуги. У цьому році можна буде реєструвати початок будівельних робіт та вводити в експлуатацію об’єкти класу CC2 і CC3. Крім того, з’явиться функція автоматичної реєстрації для бізнесу. Для цього вже готуються відповідні зміни в законодавстві, які дозволять реєструвати ФОП без участі реєстратора.

У 2021 році Мінцифра запровадить електронний лікарняний лист, який прийде на заміну паперового. Також в “Дія” з’являться нові онлайн-послуги для платників податків.

Джерело:  https://cutt.ly/djJAkj0

Електронний підпис та лікарняні онлайн

Залишити відповідь