Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

УКРАЇНЦЯМ З СІЧНЯ ПІДВИЩАТЬ ТАРИФИ НА ХОЛОДНУ ВОДУ

З січня 2021 року в Україні виростуть рахунки за холодне водопостачання і водовідведення. Підвищення  складе в середньому 15-20%, але зростання тарифів залежить від регіону. Остаточну суму споживачі побачать у платіжках за січень.

Зміни на користь водоканалів ще в травні схвалила Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ). Фінальне рішення про підвищення тарифів на холодну воду прийматиме місцева влада.

Уже відомо, що тарифи зміняться, зокрема, в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та у більшості інших обласних центрів. Також прописані зміни в тарифах для деяких водоканалів в райцентрах (Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Кривий Ріг, Умань та ін.).

В Києві тариф підвищиться до 10,97 грн за водопостачання та 9,86 грн за “куб” за водовідведення.

У різних містах рівень подорожчання розрізняється, так як умови подачі і відведення води різні – десь вода знаходиться ближче, десь – далі.

 

Джерело:    https://cutt.ly/VjceHJ2

Підвищення тарифів на холодну воду

Залишити відповідь