Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Починаючи з квітня 2017 року в Royal House діє спеціальна Програма лояльності «Follow Royal House». Якщо Ви вже встигли купити квартиру в ЖК«Нова Англія», «Британському кварталі» чи в клубному будинку Royal House – зараз саме час запросити своїх друзів або родичів стати вашими сусідамиі разом створювати навколо себе якісно нове життя.

 

Та окрім приємної компанії програма лояльності дає можливість власникам житла від Royal House отримати додаткові знижки та подарунки за «гарного сусіда»!

 

За умовами програми «Follow Royal House», усі жителі автоматично отримують картку Резидента Royal House. Картка дає можливість отримувати і накопичувати знижки на наступні покупки квартири у житловому комплексі «Нова Англія», а також обрати один с чотирьох ексклюзивних дизайн-проектів з реалізацією ремонту «під ключ» за найвигіднішою вартістю у ЖК «Нова Англія» або ЖК «Британський квартал».

 

В залежності від розміру покупки усі резиденти отримають картки:

  1. Картка резидента – додаткова знижка 1%;
  2. КарткаGOLD – додаткова знижка 1,5%;
  3. Картка PLATINUM – додаткова знижка 2%.

 

 

Картка резидента дозволяє користуватися програмою лояльності і сервісами як майбутнім мешканцям ЖК «Нова Англія», так і жителям клубного будинку RoyalHouse та ЖК «Британський квартал».

 

Важливо те, що знижка діє навіть під час проведення акційних пропозицій на придбання квартири в «Новій Англії»!

 

Звісно ж, і Ваші нові сусіди не залишаться без подарунків! Якщо за Вашою рекомендацією родич або знайомий стане власником квартири від забудовника, Ви отримуєте подарунковий сертифікат, який зможете подарувати Вашому новому сусідові або купити квартиру для себе, чи скористатися ексклюзивною програмою «Дизайн + Ремонт від Забудовника» у своєму новому помешканні.

 

Тож не гайте часуі звертайтеся до відділу продажів «Нової Англії» за детальної інформацією: (044) 300-11-01

Київ, вул. М. Максимовича, 24

http://new-england.com.ua

Забудовник Royal House запровадив унікальну програму лояльності для своїх резидентів

Залишити відповідь