Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Ваш дім, це Ваша фортеця де Ви почуваєтеся безпечно, затишно і комфортно…

 

Для Royal House це не прості слова, а чіткі дії, плани і їх реалізація. Саме тому для усіх резидентів «Нової Англії» і «Британського кварталу» ми створили карту резидента, об’єднавши існуючих і майбутніх мешканців, які цінують надійність, комфорт та обирають нову якість життя.

 

Для Карти резидента Royal House ми обрали найвідоміші замки і фортеці Великої Британії, які є беззаперечними символами надійності, безпеки і міцності.

 

Для Карти резидента ми обрали Берглі-хаус. Це найграндіозніша резиденція Англії з часів королеви Єлизавети I. Берглі-хаус будувався в 1555-1587 рр. для барона Берглі. Цей почесний титул носив перший міністр королеви Вільям Сесіл. І донині нащадки барона володіють цим маєтком. Вільям Сесіл почав будувати Берглі-хаус з міцного грубого місцевого барнекського каменя, а його інтер’єри можна побачити у фільмах «Код да Вінчі», «Гордість і упередження» і «Золотий вік».

 

Карта резидента GOLDце замок Ньюкасл, що знаходиться у місті Ньюкасл-апон-Тайн. Сама фортеця була побудована Вільямом Лондонським, одним із легендарних дванадцяти лицарів Гламоргана. Саме з будівлі першого замку і розпочався родовід міста Ньюкасл. До речі, саме на честь цього міста названий один із будинків міста в місті «Нова Англія».

 

Для власників Карти резидента PLATINUM – відомий Букінгемський палац у Лондоні, який є офіційною резиденцією британських монархів з 1837 року. Площа палацу з садом становить близько 20 га, тут є своє відділення поліції, два поштових офіса, госпіталь, басейн, бар – по суті справи, це справжнє місто в місті, яким також є «Нова Англія» у Києві.

 

Бажаєте дізнатися більше?

 

Слідкуйте за нашими новинами.

Follow Royal House

Залишити відповідь