Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

В УКРАЇНІ НА ТРЕТИНУ ПОДОРОЖЧАВ ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

НАК “Нафтогаз України” підвищила ціну на газ для населення на листопад на 34,7% – до 6,33 грн / куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу. Ця ціна дійсна для споживачів, які використовують пакет “Місячний”. В рамках пакету “Річний” ціна становить 6,45 грн / куб. м.

Про це повідомляє сайт НАК “Нафтогаз України”. Дізнатися, скільки коштує газ у інших постачальників можна тут.

Причина проста – сезонність цін на газ, пояснили в компанії. Чим ближче до зими – тим вище попит на газ і вище ціни.

“В цьому році сховища газу в Україну заповнені більше 90%, тому ціни будуть рости повільніше, ніж зазвичай”, – впевнені в “Нафтогазі”.

Нагадаємо, також газ для виробництва тепла подорожчав відразу на чверть. Вартість газу для виробників тепла розраховується відповідно до постанови Кабміну, але враховує зміну цін на європейських газових хабах.

Відповідно, тарифи для населення теж залежать від вартості палива на європейських ринках. Тому ціна на газ для українців змінюється кожен місяць, якщо не укладено договір з фіксованою ціною на рік.

5 СПОСОБІВ ЯК ЗЕКОНОМИТИ ГРОШІ

Українці повинні платити ринкову ціну за газ, яка встановлюється щомісяця. І ось уже четвертий місяць поспіль газ дорожчає. Причому в листопаді підвищення в багатьох регіонах виявилося значно відчутним – 25-30%. Але ж зима ще попереду.

Для жителів міських квартир, які використовують газ тільки для приготування їжі, плата за газ – найменша серед усіх комунальних послуг, тому підвищення тарифів на газ їх мало хвилює.

А ось для жителів приватних будинків витрати на газ – найсерйозніші. І кожне підвищення тарифів змушує їх замислюватися над тим, чи можна якось заощадити?

Для цього рекомендуємо наступне:

1. Знайти оператора з більш дешевим тарифом;

2. Пошукайте кращий тарифний пакет;

3. Скоротіть втрати тепла;

4. Обігрівайте тільки там, де потрібно;

5. Замініть котел та інше обладнання на більш вигідне і економне;

6. Попіклуйтесь про утеплення вашої домівки.

 

Джерело:   https://cutt.ly/6gUrUjx

Ціна на газ підвищилась на 35%

Залишити відповідь