Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

НА ХРЕЩАТИКУ ВІДКРИВСЯ ІННОВАЦІЙНИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР ДЛЯ КЛІЄНТІВ ГАЗОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

8 жовтня компанія 104.ua відкрила інноваційний сервісний центр, в якому об’єднала всі послуги для споживачів газу в Україні. Спеціалісти сервісного центру професійно і з готовністю вирішують будь-які питання. А технічні рішення і сервісні розробки компанії дозволяють економити час на рутинних завданнях.

Компанія 104.ua взяла на себе турботу про клієнтів газових компаній. Обслуговування відбувається в 120 клієнтських центрах, на сайті, за телефоном гарячої лінії, через мобільні додатки і чат-боти в Viber і Telegram. А тепер центр нового формату – Клієнтський простір – відкрився ще й на головній вулиці столиці, прямо навпроти Бессарабського ринку.

ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАЄ 104.UA

Компанія обіцяє допомогти клієнтам газових компаній вирішити абсолютно будь-які питання, пов’язані з газом і його доставкою. Більшу частину питань можна вирішити все в пару кліків на сайті компанії 104.ua – в Особистому кабінеті. Наприклад, оплатити рахунки за газ і доставку газу, зрадити показання лічильника, подивитися статистику витрати, замовити акції кубометри можна дистанційно. Лише тільки для того, щоб підписати документи потрібно зайти в центри обслуговування клієнтів. Персонал тепло вітає відвідувачів, які не звикли сплачувати рахунки через інтернет і потребують допомоги.

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Якщо ви клієнт газової компанії  або постачальника, якого обслуговує 104.ua, то можете легко підключиться будь-якого газового сервісу. Потрібно  зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті 104.UA, в мобільному додатку або в будь-якому чат-боті 7104. Реєстрація займає лічені секунди, для неї досить знати номер особового рахунку та суму останнього платежу. При цьому, до одного аккаунту можна підключити відразу декілька договорів. Що стане в нагоді тим, у кого є кілька будинків або бажання допомогти з оплатою рахунків комусь із рідних і близьких.

ЯК ВИГЛЯДАЄ КЛІЄНТСЬКИЙ ПРОСТІР

Зліва знаходяться платіжні термінали з тачскріном, розроблені компанією 104.ua. З їх допомогою клієнти можуть перевірити баланс, передати показання лічильника та оплатити рахунки як за доставку газу так і за газ і, при необхідності, роздрукувати квитанції. Зрозуміло, електронну версію квитанцій клієнт і так завжди може отримати через Особистий кабінет, але якщо потрібна папір – буде папір. Варто відзначити, що на відміну від інших платіжних терміналів, ці обладнані принтерами формату А4. Тому клієнт завжди зможе отримати стандартний документ про оплату газу і послуг його доставки, або самі рахунки.

МОНОБЛОКИ

Моноблоки мають ще більш широкий функціонал. Тут вам і оплата – як послуг операторів ГРМ, так і за спожитий газ, статистика та інші функції, які доступні в Особистому кабінеті користувача. А до всього іншого, навколо досить консультантів, які підкажуть і покажуть, як користуватися багатим функціоналом аккаунта в 104.ua

ВІД МАЛОГО ДО ВЕЛИКОГО

Проходячи далі по світлому офісу, ми бачимо зону очікування для клієнтів і дитячий куточок. Дорослим підготували комфортні крісла і дивани. А для дітвори обладнали міні-копію кухні, столик з розмальовками комплекс з чотирьох синхронізованих екранів.

ПРИВАТНА КОНСУЛЬТАЦІЯ  І  ДОКУМЕНТИ

Відразу за дитячої знаходяться два кабінети, в якому клієнти компанії можуть зайнятися оформленням документів і консультацією по більш складних питань. Один з них закритий, другий напів-закритий. Тут можна отримати консультацію щодо підключення газу, вибору постачальника газу, заміні обладнання на більш економічне, установці «розумного» лічильника з модемом, датчиків безпеки та інших опцій.

КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ

У конференц-залі будуть проходити майстер-класи, вже проводять прес-конференції та інші заходи, що влаштовуються компанією. Зал обладнаний невеликою кухнею, де можна пригоститися кавою, а також екраном для презентацій і зручними стільцями.

Адреса: вул. Хрещатик, 52 

Графік роботи: з 09:00 до 20:00 в пн-пт, з 10:00 до 17:00 по суботах.

 

Джерело:  https://cutt.ly/dgWNYDB

Новий сервісний центр для споживачів газу

Залишити відповідь