Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

За укол третьої, бустерної дози вакцини кожен українець зможе отримати додаткові 500 гривень.

Про зміну програми “єПідтримка” у бік розширення розповів президент України Володимир Зеленський. Після проходження повного курсу вакцинації кожен мешканець України може отримати 1000 гривень на спеціальну картку “єПідтримка”. Після цього, щонайменше півроку, можна буде зробити бустерне щеплення та отримати від держави ще 500 гривень.

Зеленський заявив, що імунітет збільшується після кожної дози вакцини, так що цей захід ефективно сприятиме боротьбі з пандемією. Стратегія бустеризації зараз проводиться у всіх розвинених країнах світу. Нагадаємо, в Україні сертифікат про бустерну вакцинацію від коронавірусу з’явиться у додатку “Дія” наприкінці січня 2022 року.

Джерела: http://surl.li/bgits

За бустерну вакцинацію в Україні можна отриматиме гроші

Залишити відповідь