Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Робимо спальню комфортною власноруч

Більшості жителів нашої країни доводиться тулитися в маленьких квартирах з тісними кімнатами. У таких приміщеннях потрібно продумувати кожен сантиметр в просторі. Тому облаштування маленьких приміщень буде актуальним ще довгий час.

Особливу увагу хочеться приділити спальні, адже це найважливіше місце в будинку, ну звичайно після кухні. Спальня повинна бути комфортною і затишною, щоб людина в ній відпочивав і набирався сил.

– Візуально зробити кімнату просторіше допоможуть вертикальні планки або смуги. Світлі відтінки стін роблять приміщення більше. У спальні можна функціонально задіяти стіни. Можна придбати оригінальну ліжко з численними висувними ящиками і зберігати в ній всі речі.

– Не потрібно ставити біля ліжка великі тумбочки. У маленькій спальні можна поставити невисоку консоль. Вона зробить інтер’єр легким і витонченим. З такою ж метою можна помістити невелику звичайну етажерку.

– Сміливим і оригінальним рішенням стане другий ярус. У цьому випадку створюються кілька зон: зона сну і зона відпочинку. До того ж такий прийом додає додаткові реальні квадратні метри.

– Якщо поставити ліжко паралельно з підвіконням, можна звільнити трохи місця для робочого столу. Так Ваша спальня перетвориться не лише в зону сну, але і в робочу зону. У цьому випадку для зберігання одягу та інших речей можна використовувати антресолі і полички, розташовані під стелею. У них буде зручно і компактно зберігати речі.

– Якщо у Вашій спальні є широкий підвіконня, то можна зробити так, щоб він узяв на себе певну функціональне навантаження. Зробіть з нього невеликий диванчик і покладіть багато яскравих маленьких подушок. Такий прийом відверне увагу від нестачі простору.

– Зробити простір візуально більше зможе дзеркало. У ньому буде відображатися природне сонячне світло, і кімната буде виглядати в два рази більше. Цей варіант вважається безпрограшним і чим більше дзеркал, тим більше простору. Але техніка фен-шуй стверджує, що дзеркало заважає людині відпочити і провокуватиме неспокійний сон. Тому в цьому випадку потрібно бути обережним. Сплячий не повинен відбиватися в дзеркалі. До того ж, при любовних утіхах це теж дуже заважає.

– У тісному спаленке не повинно бути важких предметів і форм. Дозволяється лише використання прямих ліній, світлих тонів і меблів, яка візуально буде здаватися легкою. Перевантажувати інтер’єр будуть важкі тканинні штори з складочками. У маленьку кімнатку підійдуть рулонні шторки, римські або просто повісьте тонку тюль.

– Замість тумбочки біля ліжка ставте вузенький високий шафа. Такий прийом не зробить обстановку важкою, зате з’явиться додаткова система зберігання. Біля ліжка також можна повісити невелику полицю, щоб ті речі, які може зберігати тумбочка, стояли там. Туди ж можна поставити нічну лампу, а можна вбудувати світильник на нижню стінку такий полички.

Для облаштування маленького приміщення придумані сотні варіантів. Дизайнери пропонують таку кількість оригінальних ідей, що кожен бажаючий зможе знайти собі варіант до душі.

Як зробити спальню комфортною

Залишити відповідь