Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

ЯКИМ БУДЕ НОВОРІЧНИЙ МАРШРУТ 2021 І ТРИ ГОЛОВНІ ЯЛИНКИ В КИЄВІ

Офіційне святкування Нового року на Софійській і Контрактовій площах, а також біля Арки дружби народів у Києві буде проходити з 19 грудня до 19 січня. Запалення ялинок відбудеться 19 грудня о 19:00. Про це повідомили на сайті КМДА.

Своя новорічна ялинка буде в кожному районі столиці, всього їх буде 10. Звичайно, введуть карантинні обмеження та свята пройдуть без концертів, шоу-програм та фудкорти. В цьому році створять новий новорічний маршрут. Він буде від Арки дружби народів через вело-пішохідний міст, Володимирську гірку, Алею художників, Андріївський узвіз і до Контрактової площі. На кожній локації розмістять зони дитячих розваг:  каток, колесо огляду і крижана гірка.

«Завдяки такому рішенню ми, по-перше, розвантажуємо центральні вулиці від припаркованих автомобілів в святкові дні. По-друге, підштовхнемо киян не стояти на місці і рухатися від однієї фотозоні на маршруті до іншої », – розповів начальник відділу координації та моніторингу проведення масових подій в Києві  Кирило Воронін.

Довжина маршруту – 8 кілометрів в обидва боки. На ньому встановлять святкові світлові і арт-інсталяції в рамках проекту Парад культур. на цих точках можна буде купити сувеніри, чай або кава. Під Аркою дружби народів вдруге проведуть Сніг-фест, який планують транслювати онлайн.
Засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький розповів, що в місті буде три основні ялинки:

  • на Софійській площі:  головна ялинка країни – штучна ялинка 31 метр у висоту, прикрашена в тематиці казкового лісу;
  • біля Арки дружби народів:  головна ялинка Києва – буде оформлена в тематиці «кришталевого палацу» і мати висоту 20 метрів;
    на Контрактовій площі: головна ялинка Подолу – висотою 18 метрів в стилі петриківського розпису.

Нагадаємо, що головна ялинка країни на Софійській площі буде коштувати 5 – 7  млн гривень. Але гроші з міського бюджету не витрачатимуть.

Джерело:  https://cutt.ly/bhQUY2w

 

Як святкуватимуть Новий Рік 2021 у Києві

Залишити відповідь