Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КИЄВА

Столиця України вже повним ходом готується до Дня Києва, який пройде 30 травня. У КМДА зазначили, що святкування в цьому році адаптували під карантинні обмеження.

Про те, яка програма заходів на День Києва чекає киян, розповіла директор Департаменту культури КМДА – Яна Барінова. У цьому році масштаб заходу на честь свята значно скоротили через карантинні обмеження.

26 травня

Святкування розпочнеться з музичної екскурсієї, яку проведуть учасники чоловічої капели імені Ревуцького по Андріївському узвозу. Прогулянка почнеться біля пам’ятника кіногероїв Проні Прокопівні та Свириду Голохвостова на вулиці Десятинній, 4-6.

В цьому році центральними локаціями для проведення заходів стане Арка дружби народів і Співоче поле.

29 травня

Відбудеться відкриття 50-го ювілейного кінофестивалю “Молодість”. Він буде проходити в оффлайн-форматі протягом тижня. Під час фестивалю, гостям покажуть близько 200 фільмів.

29- 30 травня

На Співочому полі пройде музичний фестиваль Kyiv fan fest. Виступатимуть група “ТНМК”, Руслана, Green Grey, Kozak System, Ot Vinta! та інші.

Крім розважальних заходів, напередодні Дня Києва також підготували ряд спортивних активностей, турніри і змагання в різних видах спорту.

30 травня

Пройде традиційний марафон “Пробіг під каштанами”. Цього року марафон відбудеться в чотири старти для різних категорій бігунів. Через карантинних обмежень, в цьому році не зможе взяти участь команда дітей з Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

29-31 травня

На центральних вулицях Києва проведуть Всеукраїнські змагання спортивного спрямування “Кубок столиці”. Відбудуться турніри по кікбоксингу в районі Арки дружби народів і парусній регаті, яка пропливе біля причалу №6 Київського річкового вокзалу

26 – 28 травня

В Музеї історії Києва відбудеться междумузейний проект “Велика сімка”, а 29 і 30 травня в музеї проведуть екскурсію “Міфи і фейки про Київ”.

29 травня -6 червня

В Національному історико-архітектурному музеї “Київська фортеця” пройде виставка “Старий Київ на поштових картках”, а 28 травня в музеї відбудеться хоровий фестиваль-конкурс.

з 25 по 30 травня

В рамках святкування Дня Києва Департамент освіти КМДА підготував програми різноманітних заходів для учнів: змагання з техніки пішохідного туризму в Голосіївському районі, фестиваль дитячої творчості, який пройде в Київському палаці дітей та юнацтва, фестиваль-конкурс дитячої журналістики, змагання з шахів та конкурс краєзнавства.

У десяти районах Києва також пройде ряд оффлайн-заходів, серед яких: спортивні активності, концерти, а також розважальні програми в парках.

Джерело: https://cutt.ly/nnq23eS

Як пройде святкування Дня Києва

Залишити відповідь