Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Нещодавно «Нова Англія» весело відсвяткувала свій перший день народження. Рівно рік тому, а саме 19 травня, велика родина Royal House поповнилася новими членами родини – резидентами «Нової Англії».

На честь такої важливої дати ми запросили до «Британського кварталу» (ще одного члена родини Royal House) усіх мешканців, друзів, сусідів та влаштували Велике родинне свято Royal House.

 

 

Для усіх гостей ми підготували багато веселощів. Дітвора виготовляла власними руками різноманітні обереги, весняні вінки, іграшки із фетра і мала можливість продати їх за справжнісінькі «британчики» – клубну валюту Royal House ;).

А за «британчики» дітвора могла придбати собі та пригостити батьків солодкою ватою, чаєм, лимонадом, яскравими і смачними капкейками, макарунами та іншими смаколиками.

Батьки у той час могли пограти зі своєю малечею у справжню англійську гру – крикет, або ж у настільний футбол.  А харизматичний і веселий англійський гвардієць розважав і піднімав гостям настрій.

Усій команді «Нової Англії» було приємно приймати вітання та відчувати справжню родинну атмосферу свята. І головний подарунок, який ми отримали – це щасливі посмішки резидентів родини Royal House, які ми завжди згадуватимемо з доброю усмішкою та теплотою у серці.

 

Як «Нова Англія» святкувала свій День народження

Залишити відповідь