Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Військовий стан не звільняє громадян від плати за комуналку, проте пеня та штрафи не нараховуватимуться.

Нагадаємо, вночі, 24 лютого, президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні вводять воєнний стан. Це буде відповідь на військову операцію, яку Росія розпочала проти нашої країни сьогодні.

Центр протидії дезінформації при РНБО України перевірив поширення чуток про нібито гарантоване державою анулювання сплат комунальних платежів, банківських кредитів та послуг мобільного зв’язку під час війни з російськими окупантами.

  • Військовий стан не звільняє громадян від плати за комуналку, проте пеня та штрафи не нараховуються.
  • Більшість українських банків ініціювали відстрочення сплати за позиками до червня.
  • Оператори мобільного зв’язку значно збільшили кредитні ліміти на розмови та інтернет та відстрочили їхню оплату, щоб жоден українець не втратив доступу до важливої ​​інформації.

Смс-повідомлення про загрози відключення мобільного зв’язку або нарахування штрафів за кредити або комуналку через несплату не підтвердилися.

Джерело: http://surl.li/bmmyb

Військовий стан не звільняє від сплати комунальних послуг

Залишити відповідь