Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

МЕДОБСЕЖЕННЯ ТА ДОДАТОК   “ДІЯ”

В Україні проводитимуть регулярні медогляди, а їх результати будуть завантажуватися в додаток “Дія”.

Про нововведення розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час Всеукраїнського форуму “Україна 30. Здорова Україна”.

За словами міністра, так званий чекап передбачає безкоштовний огляд на наявність неінфекційних захворювань і моніторинг аналізу крові. Такі чекапи будуть проводитися раз на два роки, а для людей старше 55 років – і зовсім щорічно.

Зокрема, медичне обстеження буде націлене на скринінг раку молочної залози і раку прямої кишки.

Такий чекап необов’язковий, але пацієнтам будуть приходити повідомлення-нагадування проконсультуватися з сімейним лікарем. У міністерстві за допомогою системи аналізуватимуть, які лікарі запропонували чекап і який відсоток населення пройшов обстеження.

Вся інформація про медогляд буде зберігатися в “Дії”. Так, кожен українець зможе контролювати стан свого здоров’я і в разі необхідності вчасно звернутися до лікаря.

Джерело: http://surl.li/xrky

В Україні будуть проводити безкоштовні медобстеження

Залишити відповідь