Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

ПЕРЕХВОРІЛІ НА COVID-19 МОЖУТЬ МАТИ  ІМУНІТЕТ    НА ДЕСЯТИЛІТТЯ, А ТО І  НА ВСЕ ЖИТТЯ

Імунітет до коронавірус, отриманий в результаті перенесення цього захворювання, може зберігатися роками, а то й десятиліттями. Причина полягає в тому, що в формуванні такого імунітету задіяні клітини пам’яті.

Про це в ефірі телеканалу OBOZREVATEL розповіла доктор медичних наук, вірусолог Алла Мироненко. На відміну від природного, імунітет, сформований в результаті вакцинації, може потребувати періодичному оновленні, додала вона.

Вчена розповіла про дані останніх наукових досліджень, завдяки яким можна припустити, що імунітет до COVID-19 може зберігатися у людини протягом усього життя.

У цьому контексті Мироненко пояснила: “Імунітет, отриманий за рахунок перенесеного захворювання, тобто природним шляхом, готує так звані клітини пам’яті. А клітини пам’яті зберігаються роками, а можливо і десятиліттями”.

Вчена додала, що штучний імунітет відрізняється від природного: “Там задіяні клітини у вхідних воротах респіраторного тракту. Цього не дає щеплення, так як під час щеплення вакцина потрапляє відразу парентерально, далі задіяні лімфатичні вузли. А природний шлях – слизові респіраторного тракту – не задіяні “.

“Прищелений” імунітет – це штучний імунітет. Там задіяні не всі ланки імунної системи. Тому, коли мова йде тільки про щеплення, можливо, його доведеться робити не раз, не два, а три або більше разів. Природний імунітет не вимагає, щоб його підстьобували “, – сказала вона.

Як писав OBOZREVATEL, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що незабаром по всій Україні будуть відкриті центри вакцинації. Зараз вони створені в Києві, Одесі та Львові.

Джерело: http://surl.li/wddh

У перехворівших на COVID-19 імунітет може зберігатися десятиліттями

Залишити відповідь