Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИНУ: ЯКІ ОБМЕЖЕННЯ БУДУТЬ ДІЯТИ У КИЄВІ

З 20 березня по 9 квітня у Києві посилять карантинні заходи безпеки. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко під час термінового онлайн-брифінгу.

В Києві не вводять “червону” зону і локдаун, як в декількох областях Західної України. Але заборони будуть серйозніше, ніж стандартні обмеження в “помаранчевій” зоні.

ПРО ГОЛОВНЕ
У столиці закриють культурні заклади і ТРЦ, заборонять проведення масових заходів і богослужінь. На спортивних заходах заборонять присутність глядачів, а заклади громадського харчування будуть працювати виключно на винос. Громадський транспорт продовжить функціонувати, але з деякими заборонами.

ТРАНСПОРТ
Громадський транспорт Києва працюватиме в звичайному режимі, але з суворим дотриманням норм перевезення пасажирів і масочного режиму. Сидячі місця транспорту дозволять заповнювати тільки на 50%.

ОСВІТА
Дитячі садки продовжать працювати. Решта освітні заклади переводять на дистанційне навчання.

ПІДПРИЄМСТВА ТА ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС
Підприємства та організації бюджетної сфери просять перейти на дистанційну роботу, в тому числі і приватний бізнес.

Під ці вимоги не підпадають підприємства критичної інфраструктури, які є стратегічно важливими для функціонування економіки і безпеки держави.

СПОРТ І КРАСА
Перукарні та салони краси продовжать працювати за попереднім записом.

Фітнес і спортивні зали теж будуть функціонувати, але без групових занять.

МАСОВІ ЗАХОДИ І РОЗВАГИ
З 20 березня в столиці закриють:

-заклади культури (кінотеатри, театри, музеї, концертні зали);
-торгово-розважальні центри.

Але в них будуть відкриті продуктові магазини, аптеки, зоомагазини, магазини продажу засобів гігієни і побутової хімії;

Також в Києві заборонять:

-проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших);
-присутність глядачів на спортивних змаганнях;
-проведення богослужінь. Але якщо площа приміщення передбачає не менше 10 квадратних метрів на 1 особу, то служби можна проводити.

КАФЕ ТА РЕСТОРАНИ
Заклади громадського харчування будуть працювати виключно на винос. А ось кафе на заправних станціях свою роботу продовжать в звичайному режимі, але за умови дотримання суворих протиепідемічних норм.

Мер столиці закликає всіх відповідально і свідомо поставитися до ситуації, що склалася і дотримуватися всіх обмежень.

Нагадуємо, що 17 лютого, Кабмін проголосував за продовження карантину в Україні до 30 квітня. До того ж уряд прийняв рішення повторно ввести адаптивний карантин. Так, країну знову розділили на “зелені”, “жовті”, “помаранчеві” і “червоні” зони протиепідемічних обмежень.

Джерело: http://surl.li/nzsu

У Києві запровадять суворі карантинні обмеження

Залишити відповідь