Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Сьогодні, 7 жовтня, Київ розпочинає опалювальний сезон для лікарень, шкіл, дитсадків та інших закладів соціальної сфери. Таке рішення ухвалила Рада оборони міста.

Про це повідомляє міський голова Києва Віталій Кличко. За його словами, соціальні об’єкти до тепла підключатимуть індивідуально – за заявками їхніх керівників. Вони самостійно визначатимуть необхідність увімкнення опалення. Це забезпечить комфорт у приміщеннях та допоможе заощадити тепло, якщо це буде можливо.

Більшість установ соціальної інфраструктури столиці оснащені індивідуальними тепловими пунктами, що дозволяють регулювати постачання тепла та максимально ефективно використовувати енергоносії.

Що стосується опалення житлових будинків, то міська влада орієнтуватиметься на погодні умови.

Джерело: http://surl.li/dgnjk

У Києві вже розпочався опалювальний сезон

Залишити відповідь