Сьогодні, 7 жовтня, Київ розпочинає опалювальний сезон для лікарень, шкіл, дитсадків та інших закладів соціальної сфери. Таке рішення ухвалила Рада оборони міста.
Про це повідомляє міський голова Києва Віталій Кличко. За його словами, соціальні об’єкти до тепла підключатимуть індивідуально – за заявками їхніх керівників. Вони самостійно визначатимуть необхідність увімкнення опалення. Це забезпечить комфорт у приміщеннях та допоможе заощадити тепло, якщо це буде можливо.
Більшість установ соціальної інфраструктури столиці оснащені індивідуальними тепловими пунктами, що дозволяють регулювати постачання тепла та максимально ефективно використовувати енергоносії.
Що стосується опалення житлових будинків, то міська влада орієнтуватиметься на погодні умови.
Джерело: http://surl.li/dgnjk

(044) 300-11-20
(067) 472-68-29
Pingback: sildenafil cenforce 150mg
Pingback: voriconazole handling precautions
Pingback: finasteride diagnosis code
Pingback: xenical pastillas dosis
Pingback: will doxycycline treat kidney infection
Pingback: doxycycline work for sinus infection
Pingback: does flagyl constipate
Pingback: ketoconazole full overview