Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29


У додатку “Дія” з’явилася можливість отримати COVID-сертифікат на підставі результату тесту ПЛР. На першому етапі функція працює у режимі бета-тестування. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, “Дія” та лабораторії “ДІЛА”, “Ескулаб”, “Смартлаб” та “Дніпролаб” починають бета-тестування COVID-сертифікатів на підставі результатів ПЛР-тестів.

Реєстрація на бета-тестування нового виду COVID-сертифіката в Діє доступна за посиланням.

Міністр зазначив, що після завершення бета-тестування у додатку можна буде підтягнути ПЛР-тести та інші лабораторії. Відомство разом із МОЗ та Національною службою здоров’я України (НСЗУ) працює над їх підключенням. “Якщо ви останні 72 години зробили ПЛР у цих лабораторіях, то тестуйте, як генерується сертифікат, і надсилайте свій фідбек.

Сертифікат діятиме 72 години. Тільки не забувайте оновлювати “Дію”, – нагадав Федоров. Також Vgorode повідомляв, що діти від 12 років, які отримали принаймні одну вакцину від коронавірусу, можуть отримати цифровий COVID-сертифікат.

Джерело: https://cutt.ly/pTfRdj4

У “Дії” можно буде отримати COVID сертифікат на основі ПЦР-тестів

Залишити відповідь