Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Шулявський міст перекрили – дорожники почали розбирати полотно і знімати контактну мережу тролейбсів.  Транспортні потоки потоки переорієнтували на інші вулиці.

Замість тролейбусів курсуватимуть автобуси та маршрутки. Киян просять з розумінням поставитися до незручностей та обирати альтернативні маршрути руху.

«Шулявка – роботи з демонтажу розпочалися!», – написав  на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

На вулицях встановлені інформаційні табло, тож навіть водії, які не дивляться телевізор і не читають пресу знатимуть про перекриття. Зазначимо, що рух транспорту на час реконструкції Шулявського шляхопроводу організовано прилеглими вулицями.

Так, на шляхах об’їзду передбачено організацію одностороннього руху автомобільного транспорту, а саме: вулиця Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова) та вулиця Петра Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху.

До кінця 2019 року заплановано, зокрема, завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 м, велосипедних доріжок (довжина – 741 м), ліво- та правоповоротних з’їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення.

 

Джерело: Вечірній Київ

Шулявський шляхопровід розбирають: транспорт пустили в об’їзд

Залишити відповідь