Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

НКРЕКП зобов’язало    вказувати персональний газовий номер споживача (EIC-код) в електронному кабінет та платіжці.  Про це йдеться у рішенні регулятора, ухваленому на засіданні 26 серпня,  повідомляє Уніан.

На  постійній  основі  в  особистих  кабінетах    та  щомісячно  в платіжному  документі  споживача  зазначається  його  EICкод  (за наявності) його  точки  комерційного  обліку, — зазначається в рішенні.

EIC-код  – це персональний газовий номер, який має кожне приміщення, куди підведені газові труби. Для переходу до нового постачальника газу споживач має надати EIC-код свого будинку, або квартири. Раніше ці відомості друкувалися на платіжках за газ. Але після того, як в Україні з 1 липня цього року спростили процедуру зміни постачальника газу, більшість облгазів припинили друкувати EIC-коди в платіжках.

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні почав працювати ринок газу для населення, і домогосподарства можуть вільно змінювати газового постачальника. Постачальники газу, зі свого боку, зобов’язані до початку місяця публікувати актуальні ціни.

Джерело: https://cutt.ly/gfkSUXC

 

Нацкомісія ввела нові платіжки за газ

Залишити відповідь