Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

На Різдво, 25 грудня, на території ВДНГ у Києві відбудеться святковий фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія”. Про це повідомляють організатори заходу. Більш детальніше за посиланням: https://cutt.ly/vYHHs2F

У фестивалі візьмуть участь близько десятка величезних аеростатів — за окрему плату можна буде піднятися у повітря на повітряній кулі та побачити територію експоцентру та його околиці з висоти. Аеростати здійснюватимуть прив’язний політ на висоту до 30 метрів під керуванням професійних пілотів у костюмах Санта-Клауса.

Також на гостей чекатимуть тематичні розважальні зони, фотолокації, фуд-корт, дитячі розваги та запальний DJ-сет. Кожен гість дорослий гість отримає у подарунок повітроплавний глінтвейн, а дитина – тематичні стікери.

Ще один бонус від організаторів – клубна фестивальна картка, яку отримають учасники. Статус учасника клубу даватиме низку переваг протягом року: професійну фотозйомку на фестивалях, доступ до онлайн майстер-класів з повітроплавання, запрошення до корпоративних повітроплавних заходів тощо.

Фестиваль проходитиме з урахуванням карантинних обмежень, що діють на момент його проведення. Також організатори попереджають, що повітроплавання залежить від погодних умов, і у разі їхнього погіршення захід перенесуть на 8 січня. Придбані заздалегідь сертифікати учасників можна використовувати на будь-якому фестивалі «Монгольф’єрія» до кінця травня 2022 року.

Джерело: https://cutt.ly/MYHHTzj

На ВДНГ пройде Різдвяний фестиваль повітряних куль

Залишити відповідь