Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

ВІДСЬОГОДНІ В “ДІЯ” МОЖНА ЗАПИСАТИСЯ ДО ЛИСТА ОЧІКУВАННЯ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

Мінцифра та МОЗ запустили послугу у застосунку Дія та на порталі Дія. Сьогодні Уряд прийняв постанову, яка закріплює зміни. Онлайн-послуга спростить мільйонам людей процес реєстрації, мінімізує контакти та черги, дозволить моніторити систему записів для ефективної організації процесу, а також матиме величезний антикорупційний ефект для країни.

Команда Мінцифри розробила технічну частину надання послуги. Це унікальна послуга, з точки зору швидкості її впровадження — її розробили та запустили всього за два тижні.

• Інструкція, як записатися у лист очікування через портал Дія → https://youtu.be/F5rjN41GY7YПортал Дія: https://diia.gov.ua.

• Інструкція, як записатися у лист очікування через застосунок Дія → https://youtu.be/z0VY0nPgBbgЗастосунок: https://go.diia.app.

Оновіть застосунок Дія до останньої версії в маркетах, щоб послуга була доступною.

Записатися можна через національний контакт-центр з питань протидії COVID-19 за номером: 0 800 60 20 19.

Зараз формується саме лист очікування на вакцинацію. Громадянам, які будуть в електронній черзі, запропонують записатись до пункту щеплення, обравши конкретну дату та час візиту, відповідно до етапу, який визначено Дорожньою картою по вакцинації. Щодо інших питань можна звертатися до контакт-центру МОЗу.

Реалізація послуги — завдяки Програма EGAP, що реалізується Фонд Східна Європа й фінансується Швейцарією.

Джерело: https://cutt.ly/hlZoHQO

Дія: онлайн запис вакцинаціїї від COVID-19

Залишити відповідь