Кабінет Міністрів України оприлюднив офіційну постанову про запровадження карантину в Україні. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. Забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Робота Управляючої організації ЖК "Британський Квартал" працює в укороченому режимі, з 9:30 до 16:00. Аварійні служби - цілодобово. По всім питання звертайтесь за телефонами: 044-300-11-20 | 067-472-68-29

Зовсім скоро у кожній школі весело прозвучить перший шкільний дзвоник і яскраві осінні букети зарясніють у руках школярів.

Royal House щиро вітає школярів і батьків з новим навчальним роком. Бажаємо дітворі набути багато корисних знань, щоб успішно застосовувати їх у своєму житті. Нехай навчання буде легким і радісним, а оцінки лише хорошими.

Уся команда Royal House хоче особисто привітати школярів зі святом і підготувала приємні подарунки для найменших резидентів «Британського кварталу».

1 вересня запрошуємо батьків і школярів до офісу ОК «Хауз Менеджмент» за шкільними сувенірами! Чекаємо на вас протягом дня за адресою: Д. Луценка 8a!

Час до школи!

Залишити відповідь